תומכים ושותפים

התומכים שלנו סלוגן

קבוצה פילנתרופית "ג'נסיס" Genesis Philanthropy Group נוסדה ב 2007- על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים דוברי רוסית במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם.

"ג'נסיס" משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבכולן מתגוררים כיום כ 3- מיליון יהודים דוברי רוסית.

"ג'נסיס" יוזמת ותומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.

"גנססיס" מאמינה, כי ככל תגבר המודעות היהודית של יהודים דוברי רוסית, כך תתחזק שאיפתם לתרום לקהילותיהם, לחזק אותן ולפעול למען תיקון עולם.

הפדרציה של ניו-יורק UJA המגבית היהודית המאוחדת, פועלת מזה 90 שנה ומהווה הכוח מרכזי לתיכנון הפילנטרופיה בקהילה היהודית בניו- יורק.

הפדרצייה פועלת בשיתוף עם הסוכנות היהודית, ארגון הג'וינט ועשרות עמותות לשיפור איכות החיים לאזרחי ישראל. מגבית היהודית המאוחדת עם תמיכה של 65,000 תורמים, הינה בעלת השפעה מתמשכת על שפע של נושאים בעלי חשיבות לעם היהודי.


נודה לכם על שיתוף בפייסבוק שלכם